Winnaars

LSZW, Wedstrijdklasse 1, leeftijd tot en met 15 jaar

EDITIE JAAR
WINNAAR
2
3
8 2017 Stefan de Zwart 1498 Sint Maartengroep Hoofddorp Gijs Rader 534 Waingunga Leiden Irine van de Veen 1098 Aquariusgroep Dirkshorn
7 2016 Sietse Houben 1695 Scouting Leegwater Badhoevedorp Ynte La Riviere 1495 Sealions Wijk bij Duurstede Max van Heugten 1138 Waterscouting Sint Franciscus Roermond
6 2015 Wessel van den Berg 1101 Hubertus-Brandaan Voorburg Quintus van Gessel 1099 Cornelis Lelygroep Almere Vera van Neer 752 Albert Schweitzergroep Woerden
5 2014 Douwe de Bruijn 243 Cornelis de Houtman groep Gouda Querine 1653 Scouting Willem Barendsz Alphen ad Rijn Lisanne Vriens 407 Karel Doorman Bergen op Zoom
4 2013 Douwe de Bruin 243 Cornelis de Houtman groep Gouda Tom Minderhoud 362 Karel Doorman Bergen op Zoom Youp van 't Hoff 642 Cornelis de Houtman groep Gouda
3 2012 Tim Cosijn 642 Cornelis de Houtman groep Gouda Auke Kooy 936 Zeeverkennersgroep St. Joris 's Hertogenbosch Douwe de Bruijn 243 Cornelis de Houtman groep Gouda
2 2011 Robbin Klomp Vlet 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Jaap Niks Vlet 1187 Cornelis de Houtman groep Gouda Simon Snaterse Vlet 798 Cornelis de Houtman groep Gouda
1 2010 Tilan Banning Vlet 6 Kon-Tiki groep Haarlem Tjebbe Schalij Vlet 739 Olav Naarden Johan-Jacob van der Endt Vlet 972 Ridder Boudewijngroep Yerseke

LSZW, Wedstrijdklasse 2, leeftijd tot en met 17 jaar voorheen wedstrijdklasse

EDITIE JAAR
WINNAAR
2
3
28 2017 Steven Persoon 147 Macdonald Den Haag Berend Homs 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Joep Bakker 961 Scouting Willem Barendsz Alphen a/d Rijn
27 2016 Marvin Schut 362 Karel Doorman Bergen op Zoom Berend Homs 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Stijn Vervoordeldonk 843 Zeeverkenners St Joris Den Bosch
26 2015 Marvin Schut 362 Karel Doorman Bergen op Zoom Jaap Veerman 842 Zeeverkennersgroep Sint Joris 's Hertogenbosch Jeroen Lohman 1055 Hubertus-Brandaan Voorburg
25 2014 Maarten van der Heijden 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Pieter Baauw 828 Karel Doorman Bergen op Zoom Johan Swarte 3 Zeeverkennersgroep Bestevaer Haren (Gr)
24 2013 Jaap Niks 797 Cornelis de Houtman Gouda Renske de Bruin 65 Cornelis de Houtman Gouda Dennis Vriens 1006 Karel Doorman Bergen op Zoom
23 2012 Robbin Klomp 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Jens Balk 801 Waterscouting St. Willibrordus Reeuwijk Jelle Winkel 677 Karel Doorman Bergen op Zoom
22 2011 Olav Lint Vlet 362 Karel Doorman Bergen op Zoom Maartje Pessers Vlet 751 Zeeverkennersgroep Sint Joris 's Hertogenbosch Jens Balk Vlet 801 Waterscouting St. Willibrordus Gouda
21 2010 Tim van Eekeren Vlet 677 Karel Doorman ZVJ Bergen op Zoom Marcel Huguenin Vlet 258 Karel Doorman ZVJ Bergen op Zoom Bas Salzmann Vlet 327 Jan van Galen Leiden
20 2009
Niet gezeild bij gebrek aan wind
19 2008 Tim van Eekeren Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Stijn Seuren Vlet 1332 Karel Doorman Bergen op Zoom Sven Alma Vlet 1187 Cornelis de Houtman Gouda
18 2007 Gerben Bouwens Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Eelco Schaffer Vlet 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Martijn Van de Spek Vlet 362 Karel Doorman Bergen op Zoom
17 2006 Gerben Bouwens Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Martijn van de Spek Vlet 362 Karel Doorman Bergen op Zoom Benjamin Verboom Vlet 1414 Scouting Willemstad Willemstad
16 2005 Marnix van den Berg Vlet 1259 Klimopgroep Waddinxveen Gerben Bouwens Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom Willem Hooft Vlet 1228 SBN Doorman Rotterdam
Chiara Timmermans Vlet 407 Karel Doorman Bergen op Zoom
15 2004 Zwagemakers Vlet 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Jonge Vlet 258 Karel Doorman Bergen op Zoom Hollander Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom
14 2003 Bierman Vlet 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Remijn Vlet 362 Karel Doorman Bergen op Zoom Streunding Vlet 1229 SBN Doorman Rotterdam
13 2002 Jord Alma Vlet 1187 Cornelis de Houtman Gouda Pieter Schoonaard Vlet 1229 SBN Doorman Rotterdam
Mathieu Almekinders Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom
 
12 2001 Robert Streunding Vlet 1102 SBN Doorman Rotterdam Mathieu Almekinders Vlet 677 Karel Doormangroep Bergen op Zoom Ewald Brinks Vlet 156 Scouting Anna Paulona Anna Paulona
11 2000 Peter van der Vught Vlet 776 Prins Bernard IJsselstein Robert Streunding Vlet 1102 SBN Doorman Rotterdam Jasper Boot Vlet 801 Sint Willibrordus Gouda
10 1999 Mario Bilic Vlet 1030 SBN Doorman Rotterdam Michiel Boerdam Vlet 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Roel van Leeuwen Vlet 801 St Willibrordus Gouda
9 1998 Mario Bilic Vlet 1030 SBN Doorman Rotterdam Roel van Leeuwen Vlet 214 St. Willibrord Gouda R. v/d Ham Vlet 255 Pius XII Leidschendam
8 1997 Mario Bilic Vlet 1030 SBN Doorman Rotterdam Joost Vijverberg Vlet 408 Scouting Den Hoorn Den Hoorn Mark Warmerdam Vlet 356 Waingunga Leiden
7 1996 Mario Bilic Vlet 1030 SBN Doorman Rotterdam G. Elseman Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom E. Schalkwijk Vlet 1233 Scouting Anna Poulowna Anna Poulowna
6 1995 G. Elseman Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zoom B. Vial Vlet 247 Dr. John Mott Rotterdam J. Poelman Vlet 1195 Frans Naerebout Goes
5 1994 V. van Leengoed Vlet 677 Karel Doorman Bergen op Zooom B. Gravenstein Vlet 777 Pr. Bernhardgroep Nieuwegein H. Oskam Vlet 147 Macdonaldgroep Den Haag
4 1993 H. Oskam Vlet 147 Mac Donaldgroep Den Haag G.P. Bosveld Vlet 169 Dr. John Mott Rotterdam S. Greefhorst Vlet 327 Jan van Galen Leiden
3 1992 C. Bernard Vlet 1234 Scouting Anna Poulowna Anna Poulowna C. Zeelenberg Vlet 802 St. Willebrordus Gouda M. van der Belt Vlet 549 Erica groep Bussum
2 1991 G. Verdoes Vlet 689 Katwijkse Zeeverkenners Katwijk C. Tyman Vlet 685 Erica groep Bussum C. Bernard Vlet 1234 Scouting Anna Poulowna Anna Poulowna
1 1990 G. Verdoes Vlet 689 Katwijkse Zeeverkenners Katwijk C. Pen Vlet 960 Katwijkse Zeeverkenners Katwijk C. Heije Vlet 181 Macdonaldgroep Den Haag

Open Klasse

EDITIE JAAR
WINNAAR
2
3
19 2017 Maurits Oosterloo 181 Macdonald Den Haag Leiding S.B.N. Doorman-M.O.V.O. 10 S.B.N. Doorman-M.O.V.O. Thomas Kant 1444 Zeilschool SN Zeewolde
18 2016 Arjan Blansjaar 10 S.B.N Doorman M.O.V.O Rotterdam Maurits van der Snoek 1587 Albert Schweitzer groep Woerden Maarten Brouwer 90 Scouting Anna Paulowna
17 2015 Team 797 797 Cornelis de Houtman groep Gouda Team 646 646 Karel Doorman Loodsen Bergen op Zoom Leiding SBN Doorman MOVO 10 S.B.N. Doorman-M.O.V.O. Rotterdam  
16 2014 Ewout Bezembinder 797 Cornelis de Houtman groep Gouda Maarten Brouwer 90 Scouting Anna Paulowna Anna Paulowna Team 646 646 Karel Doorman Loodsen Bergen op Zoom  
15 2013 Loodsen Karel Doorman 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Lars Alma 1187 Cornelis de Houtman groep Gouda Maarten Brouwer 90 Scouting Anna Paulowna (Stam) Anna Paulowna
14 2012 Loodsen Karel Doorman 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Lars Alma 797 Cornelis de Houtman groep Gouda Maartje Pessers 1111 Zeeverkennersgroep St. Joris 's Hertogenbosch
13 2011 Stijn Seuren Vlet 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Jan de Groot Vlet 1509 Jan van Galen Leiden Geert Vlet 1444 Klimop Waddinxveen
12 2010 Bo Mulders Vlet 646 Karel Doorman Loodsen Bergen op Zoom Sven Alma Vlet 797 Cornelis de Houtman Gouda Jan de Groot Vlet 1509 Jan van Galen Leiden
11 2009
Niet gezeild bij gebrek aan wind
10 2008 Loodsen Karel Doorman Vlet 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Dumont Vlet 97 Dr John Mott Groep Rotterdam Frederiks Vlet 96 Dr. John Mott Groep Rotterdam
9 2007 Arjan Blansjaar Vlet 10 S.B.N. Doorman Rotterdam Guus Zwagemakers Vlet 646 Karel Doorman Loodsen Bergen op Zoom Dumont Vlet 96 Dr. John Mott Groep Rotterdam
8 2006 Loodsen KD Vlet 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Jacob Boonstra Vlet 681 Tibrag Sneek Nadine Berkhout Vlet 156 Klimopgroep Waddinxveen
7 2005 Lennard Stok Vlet 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Jacob Boonstra Vlet 681 Tibrag Sneek Raoul Dumont Vlet 96 Dr. John Mottgroep Rotterdam
6 2004 Almekinders Vlet 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Deelen Vlet 97 Dr. John Mottgroep Rotterdam Eelco Vlet 802 Scouting Willibrordus Gouda
5 2003 Streunding Vlet 1030 SBN Doorman Rotterdam Boerdem Vlet 646 Karel Doorman Bergen op Zoom Frederiks Vlet 96 Dr. John Mott Rotterdam
4 2002 Danny Schuch Vlet 10 SBN Doorman Rotterdam Chris Deelen Vlet 97 Dr. John Mott Rotterdam Raoul Dumont Vlet 96 Dr. John Mott Rotterdam
3 2001 Danny Schuch Vlet 10 SBN Doorman Rotterdam Jochem Fredriks Vlet 97 Dr. John Mott Rotterdam Jasper Boot Vlet 802 St.Willibrordus Gouda
2 2000 Danny Schuch Vlet 10 SBN Doorman Rotterdam Gilles Elseman Vlet 1065 Karel Doorman Bergen op Zoom Jochem Frederiks Vlet 96 Dr. John Mott Rotterdam
1 1999 Jochem Frederiks Vlet 97 Dr. John Mott Rotterdam Gilles Elseman Vlet 407 Karel Doorman Bergen op Zoom Koen van Leeuwen Vlet 802 Sint Willibrordus Gouda

  Volg ons op Facebook